Hakkımızda

Görgülü Makina 1990'lı yılların ortasında kurulmuş bir firmadır. Firmamız alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla teneke,kutu,ambalaj makinaları imalatı yapmaktadır. Yuvarlak, dört köşe, fantezi kutu makinaları ve komple makina hatlarını kurmaktayız. Görgülü Makina olarak 35 yıllık deneyimi ve 20 yıllık işletme geçmişi ile kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Görgülü Makina'nın bugünlere gelmesinde ki en büyük faktör müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır. Bugüne kadar kurmuş olduğumuz tesisler ve ürettiğimiz makinalarla, gıda sektöründen, boya ambalajına, endüstriyel kullanımdan metal promosyon alanına kadar değişik sektörlerde başarıyla hizmet vermesiyle sektörün köklü kuruluşlarından olduğunu kanıtlamıştır.

Görgülü Makina yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışında da vermiş olduğu hizmetler sayesinde adından söz ettirmiştir.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada her zamana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Görgülü Makina teneke kutu makinalarının dışında Soba Boru Hattı, Makina ve Kalıp imalatı yaparak ürün gamını genişleterek portföyünü arttırmayı hedeflemektedir. Üretmiş olduğumuz tüm makinaların yedek parça ve teknik servis desteğiyle, her daim müşterilerimizin yanında yer almayı görev edinerek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktan onur duymaktayız.

Görgülü Makina